PREMIYA SELECT
PREMIYA SELECT
PREMIYA SELECT

Premіya Select — преміальна власна торгова марка Fozzy Group, запущена 2009 року для всіх торговельних мереж групи компаній, у лінійці якої випускається продукція ексклюзивної якості.

Англ. select означає «добірний». Продукція Premіya Select відбирається для виробництва й розповсюдження за такими ознаками: безкомпромісно висока, добірна якість, видатні або унікальні для торговельних мереж України характеристики в різних товарних категоріях.

Продукція Premіya Select завжди високої якості і навіть може випереджати очікування покупців. Купуючи Premіya Select, можна бути абсолютно впевненим у тому, що продукт справді такий, яким його описано і зображено. В асортименті торгової марки, що нараховує 20 позицій у продовольчій групі товарів, сьогодні можна спробувати натуральну осетрову ікру, лососеву ікру з серця Камчатки, італійську оливкову олію, китайські в’язані чаї, грецьку фету та ін. Продукція Premіya Select гідна смаку справжніх поціновувачів і гурманів.

Щоб надіслати комерційну пропозицію департаментові власних торговельних марок Fozzy Group, перейдіть у розділ «Постачальникам».