Умови використання інформації Fozzy Group

Група компаній Fozzy Group робить усе можливе для поширення на цьому сайті достовірної інформації і матеріалів про свою діяльність, але не може гарантувати, що ця інформація й матеріали вичерпні і точні. Група компаній не відповідає за поширення недостовірної інформації на сайтах, які містять посилання на цей сайт, або на сайтах, куди ведуть посилання, розміщені на цьому сайті.

Звернутися по коментарі можна через прес-службу Fozzy Group, e-mail: press@fozzy.ua. Для отримання якісних та розгорнутих коментарів від спікерів прохання запити до прес-служби надсилати завчасно.

Будь-які коментарі й заяви, отримані в приватному порядку від особи, яка не є офіційно уповноваженим спікером групи компаній, і без попереднього узгодження з прес-службою, не можуть розцінюватися як позиція компанії.

Авторське право на всю інформацію й матеріали в тій формі, у якій їх розміщено на цьому сайті, належать групі компаній Fozzy Group.

Будь-яке відтворення, публічне виконання, повідомлення, показ, демонстрація, переклад, переробка та інші подібні зміни, включення в збірники, антології, енциклопедії й інші твори інформації, опублікованої на цьому сайті, повинно містити текстове посилання або гіперпосилання на цей сайт.

У разі порушення порядку використання матеріалів, опублікованих на цьому сайті, група компаній Fozzy Group матиме всі правові підстави для судового захисту авторського права.

Авторські права Fozzy Group захищено Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про авторське право й суміжні права» № 3792-XІІ від 23.12.1993, Всесвітньою конвенцією про авторське право 1952 року, Договором всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право, ухваленим Дипломатичною конференцією 20 грудня 1996 року, Угодою про торгові аспекти прав інтелектуальної власності від 15 квітня 1994 року.