ПЕРЕВЕЗЕННЯ АГРОВАНТАЖІВ


Перевезення агровантажів

Починаючи з 2019 року, один з підрозділів компанії Fozzy Group, став повноцінним учасником ринку вантажних перевезень власним автотранспортом. Було придбано нові зерновози Scania з самосвальним напівпричіпом Wielton, для перевезення сипучих/насипних вантажів.

Займаємося перевезенням сільськогосподарської та іншої продукції, в тому числі зернових, бобових, олійних культур, продуктів їх переробки та насипних вантажів по всій території України.

Відтепер будь-який аграрій має змогу замовити перевезення новим транспортом. Наша мета — забезпечити високоякісний технологічний супровід та взаємовигідне співробітництво.

Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк з 10 нових сучасних вантажних автомобілів Scania G440 з вбудованою системою GPS навігації, вантажопідйомністю до 25 тонн і об'ємом самосвального напівпричіпа Wielton NW3 до 56 м3. 

Можливість повного розтентування наших напівпричіпів значно спрощує процес завантаження/розвантаження. Автомобілі відповідають нормам екологічності «Євро-5». Свої АТП з ремонтними базами підтримують зерновози завжди в належному робочому стані.

Працюємо не просто з водіями, а командою професіоналів, які готові максимально швидко і безпечно доставити ваш вантаж з Точки А в точку Б.

Наша компанія завжди готова до відкритого діалогу, розгляду будь-яких пропозицій з питань стратегії розвитку взаємовідносин, зацікавлені в довгостроковій і взаємовигідній співпраці в якості ділового партнера з вантажних перевезень.