ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ «УВК»

Компанія «УВК» — національний логістичний оператор. Надає повний комплекс послуг з локальної і міжнародної доставки, відповідального зберігання і обробки вантажів.

Логістична Компанія «УВК» заснована в 2001 році і є першим 3-PL оператором України. З 2006 року Компанія є частиною Fozzy Group. Входить до десяти найбільших логістичних компаній України. Надаючи комплексні послуги зі зберігання, локальної й міжнародної доставки вантажів, Компанія зарекомендувала себе надійним партнером для галузей FMCG, Retail, DIY, Sport, Fashion, Kids, Electronics, E-commerce, Automotive, Telecommunications, Industrial, Agro.

Основні продукти «УВК» — це відповідальне зберігання й обробка вантажів, локальна попалетна дистрибуція, локальні автомобільні перевезення FTL, міжнародні автомобільні перевезення, морські перевезення, залізничні перевезення, авіаперевезення і митно-брокерське оформлення.

За понад 19 років Компанією відкрито 25 представництв в Україні, у розпорядженні «УВК» 5 складів класу «А» і «В +» загальною площею більше 45 000 м2, 25 крос-док терміналів в кожному регіоні країни.

На базі кожного зі складських комплексів Компанія надає можливість організації розподільчого центру для торгових мереж. А «Національна система доставок 24/48» дозволяє швидко доставляти товари в більш ніж 3300 торгових точок по країні. У 2020 році успішно реалізований проект «Fast Line», який дозволяє консолідувати доставку товарів різних постачальників і доставляти на розподільчі центри мереж у спеціально надані тимчасові вікна, уникаючи черг і затримок.

Широка мережа міжнародних агентів за напрямками «Море» і «Авіа», а також партнерські взаємини з залізничними адміністраціями країн СНД і Балтії, й прямі договірні відносини з власниками рухомого складу в залізничних перевезеннях дозволяють оптимізувати логістичний ланцюжок та запропонувати Клієнтові найвигідніший і найшвидший спосіб мультимодальної доставки вантажів.

«УВК» — надійний партнер для 100% аутсорсингу логістики!