АГРО БІЗНЕС
АГРО БІЗНЕС

АГРО бізнес складається із трьох напрямів діяльності:
Рослинництво;
Тваринництво;
Овочівництво.

На сьогодні компанія розвинула свою структуру до шести юридичних підрозділів у п’яти регіонах України та ефективно обробляє понад 17 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення. На підприємствах компанії працюють більш ніж 500 працівників.

Рослинництво

Вирощування зернових і технічних культур таких як: пшениця, кукурудза, соя, соняшник, ріпак. Землі розташовані в Чернігівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Земельний банк: понад 17 000 га.

Овочівництво

Вирощування ранніх овочів у теплицях та у відкритому ґрунті, основні культури: цибуля, морква, капуста, кабачок, огірки, томати та ін.

Землі розташовані в Херсонській, Закарпатській та Чернігівський області, в т.ч. 8 га тепличного вирощування.

Земельний банк: 270 га овочів.

Тваринництво

Молочне тваринництво є важливим напрямком бізнесу. На сьогодні – це 2500 голів великої рогатої худоби, із них 1250 – корів. Значні обсяги молока, яке виробляє компанія, належить до категорій екстра та вищий класів, що свідчить про високу якість виробленої продукції.

Тваринницькі підприємства здійснюють ремонти і модернізацію існуючої інфраструктури молочно-товарних ферм. Поставляється сучасне обладнання з метою оптимізації умов утримання та годівлі тварин. Проводиться значна селекційна робота, спрямована на формування високопродуктивного стада.