Постачальникам

Група компаній Fozzy Group встановила надійні партнерські стосунки з провідними постачальниками в Україні та за її межами. Наші контракти є вигідними для обох сторін, адже ми укладаємо їх на тривалий період часу та закуповуємо товар за єдиною ціною для всіх магазинів торгових мереж одночасно.

У роботі з постачальниками Fozzy Group керується інтересами покупців, адже група компаній повинна забезпечити своїм споживачам оптимальний асортимент, справедливі ціни і якісний сервіс. Саме на цьому ґрунтується успіх нашого бізнесу. Тому найважливіше у співпраці — виконання всіх умов контракту, що укладається між групою і постачальником. Ми очікуємо, що погоджений у контракті асортимент буде доставлений у наші розподільчі центри чи магазини у повному обсязі, у ті терміни і за тією ціною, які було обумовлено.

Замовлення на виробництво продуктів для ВТМ група компаній розміщує переважно на виробничих потужностях вітчизняних виробників. У портфелі виробників кожного місяця з’являється дедалі більше компаній, які володіють брендами-лідерами на українському ринку. В окремих продуктових категоріях (наприклад, макаронні вироби, червона ікра, оливки, оливкова олія) група компаній працює з закордонними компаніями.

Щоб надіслати пропозицію комерційному департаментові Fozzy Group або департаментові власних торговельних марок (ВТМ), скористайтеся формою зворотного зв’язку, обираючи напрямок згідно вашої пропозиції:(Максимально допустима кількість символів — 500.)
Вибрати