Вперед за Білим Кроликом, або Новий «Сільпо» Під Дубом! 24.09.2015

«Тож вона відкусила ще шматочок і незабаром доїла все тістечко. – 
Все дивасніше й дивасніше! – вигукнула Аліса. – Тепер я розтягуюсь, 
наче найбільша в світі підзорна труба!» 
Льюїс Керрол «Аліса в Країні Чудес»

Білий Кролик надягнув лайкові рукавички, поправив жилет і, захопивши парасолю, вийшов на ґанок свого будинку. Осінній Львів холоднувато кутався у вересневий туман, а з неба накрапав дощик.

– Сирість, холод і немає печива. Яке безглуздя, – пробубонів він собі під носа і поглянув на Чеширського Кота, який поважно розпластався на ґанку.

– Перестань бубоніти, Кролику, – підмигнув Кіт. – Пам’ятаєш, як говорила Аліса в старі добрі часи: «Якщо у світі немає сенсу, то чому б не вигадати який-небудь сенс?»

– Сенсу немає, тому що світ змінився, – поправив свої окуляри Білий Кролик. – Всюди машини, бетон і марнотність. А де ніжний пудинг, крокет і чудеса? Де Аліса, врешті-решт?

– Аліса? Під дубом, – хитро позіхнув Кіт і широко посміхнувся своєю знаменитою чеширською посмішкою. – Ти надто засидівся вдома, друже. А, між іншим, вже настав час для справжніх чудес!

Кіт посміхався все ширше і ширше, а його тіло поступово розчинялося. Спочатку зник хвіст, потім лапи і відгодований пухнастий животик. На певний час у повітрі зависла тільки посмішка, а згодом і вона зникла.

Білий Кролик підозріло втупився в записку, яка виникла нізвідки: «Приходь 25 вересня об 11:30 на вулицю Під Дубом у Львові, будинок 7б. «Сільпо» відкриває сезон чудес! Аліса».

Кролик підскочив від радості, звірив час на кишеньковому годиннику і помчав. Швидко-швидко. Адже, як відомо, щоб кудись потрапити, треба бігти не щодуху, а вдвічі швидше.

Новий «Сільпо» вражав уяву. Білий Кролик здивовано поправив окуляри і почав розглядати величезне приміщення, в якому вирувало життя: веселі люди, щасливі діти, лабіринти з різноманітними смаколиками і неймовірний аромат свіжої випічки.

– Спантеличив?

Кролик обернувся й із захватом в очах поглянув на Капелюшника, який вклонявся, ввічливо піднявши капелюха.

– Друже, скільки літ, скільки зим! – кинувся обійматися Кролик і одразу ж поцікавився: – Ти часом Алісу не бачив?

– Бачив, вона в кондитерській. Наминає пироги і добрішає, добрішає…

…Кролик прийшов вчасно! Чеширський Кіт облизуючись поїдав заварне тістечко, Додо дзьобав ніжне печиво за французьким рецептом, Шалений Заєць хрумкав круасан, а Аліса тримала в руках шматок чорничного пирога.

– Нарешті ти нас знайшов! – зраділа Аліса, побачивши Кролика. – Б’юсь об заклад, що цей пиріг із дивотіста.

– Ох, Алісо, як в старі добрі часи! – сплеснув лапками Білий Кролик і змахнув з носа сльозу.

– Ти маєш рацію, дорогий! – Аліса змела з сукні крихти й усміхнулася. – В житті завжди є місце для дива. Головне – це місце знайти! Тут, у Львові – це «Сільпо».

І вони, розсміявшись, вирушили грати в крокет.

Епілог

Друзям так сподобалося в «Сільпо», що вони вирішили там оселитися. А ви хочете справжнього свята? Приходьте в ТРЦ FORUM на вулиці Під Дубом, 7б, щоб насолодитися смаком життя!


Деякі подробиці:

  • площа основного торгового залу – 1 895 м²
  • різноманіття свіжих продуктів, а саме – власна випічка, кращі товари місцевих виробників ТМ «Лавка традицій», відділ кондитерських виробів, «Східний базар», лавка овочів і фруктів, м’ясний і рибний відділи, гастрономія
  • зона кафе і гриль-бар
  • парковка на 600 місць
  • 13 основних кас і 2 – в тютюновій лавці
  • інші чудеса, про які ви дізнаєтеся на відкритті!

Чекаємо вас з 8:00 до 23:00 щодня, без вихідних!

Архів новин