Покупки в ритмі джазу: новий магазин «Сільпо» у Львові 15.03.2019

Американські ритми, європейська гармонія і львівський шарм – ця пекуча суміш стане особливістю нового джазового магазину «Сільпо», який почне працювати вже 15 березня о 12:00, в СТРЦ «Спартак» на вул. Гетьмана Мазепи, 1б.

Концертний майданчик з роялем? Чому б і ні! В самому серці джаз-«Сільпо» пануватиме атмосфера справжньої свободи, веселощів і смаку.

У новому супермаркеті площею 2500 кв. м. для зручності гостей працюватимуть 13 основних кас, 2 – тютюнові та 5 самокас. Вони допоможуть купувати з комфортом, який додатково створюватиме звучання саксофона і труби.

Рухаючись між рядами під ритми Луї Армстронга та Елли Фіцджеральд, ви знайдете величезний акваріум із найсвіжішими устрицями і подову піч на дровах, поласуєте гарячою піцою та відчуєте аромати і смаки добірних сортів кави у спеціалізованому бутику.

До ваших послуг відділення поштового сервісу JUST IN, натуральні продукти від українських фермерів у «Лавці традицій», а також квіткова майстерня і професійний флорист, який створить неймовірний букет до будь-якої події.

Атмосфера магазину напевно надихне вас вирушити в подорож. Можливо, на батьківщину справжніх джазменів – в Америку, а можливо, і в екзотичну Азію. Тож неодмінно стануть у пригоді послуги туристичного агентства «Сільпо Voyage».

У невеликому, але затишному кафе ви зможете розслабитися під ритми джазу й поласувати бельгійськими вафлями, ексклюзивним морозивом, а також вишуканими холодними й гарячими напоями. До послуг гостей також – професійні вміння сомельє, кортадора, капера, обвалювальника м'яса й риби.

Двері джаз-холу «Сільпо» за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 1б будуть відчинені щодня з 8:00 до 23:00.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 21.02.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 241 супермаркет.


Архів новин