«Сільпо» відкриває першу станцію #Silporecycling у Дніпрі 02.08.2019

Мережа супермаркетів «Сільпо» відкриває першу в Дніпрі станцію з приймання вторсировини #SilpoRecycling. Вона розпочинає працювати 2 серпня за адресою: вул. Юрія Кондратюка, 4.

Станції переробки відходів вже є у столиці, однак проблема поводження з вторсировиною не менш актуальна і для регіонів. Саме тому мережа #SilpoRecycling розширює свою географію.
«Дніпро – четверте за кількістю населення місто України. У ньому живе багато екологічно налаштованих громадян, які хочуть сортувати відходи в комфортних умовах, і станція #SilpoRecycling цьому лише допоможе», – зазначає керівниця регіонального партнера проекту ГО «Кольорові відра» Олена Мелешко.
«Українці поки лише вчаться правильно розділяти відходи, однак перший крок уже зроблено. Люди усвідомили, що чинну систему поводження з відходами треба змінити. Цей процес триватиме довго, але початок покладено. Наше завдання – мотивувати гостей приносити вторсировину, щоб отримати бали «Власного Рахунку» та допомогти планеті», – додає керівниця проекту #SilpoRecycling Галина Дмитрук.

Проект втілено у співпраці з ГО «Кольорові відра». Як і на станціях у Києві та Запоріжжі, всі, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок». За 1 кг скла – 150 балів, 1 кг паперу – 250 балів, 1 кг металу – 700 балів, а за 1 кг пластику – 500 балів. Згідно з правилами програми «Власного Рахунку», після закінчення звітного періоду бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн.

Станція прийматиме такі види сировини:

• пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;

• папір – картон, папір, журнали, газети, паперове паковання, упаковку Tetra Pak;

• скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;

• метал – алюмінієві банки.

Запрошуємо всіх гостей долучитися до ініціативи, сортувати сміття та приносити його на станцію #SilpoRecycling, що на вул. Юрія Кондратюка, 4. Зробімо планету чистішою разом!

Графік роботи станції:

15:00 – 20:00 (будні)

9:00 – 14:00 (вихідні)

Святкові дні – не працюємо

Архів новин