«Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling у Львові 04.09.2019

Мережа супермаркетів «Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling у місті Львів. Відкриття відбудеться 4 вересня о 18:00 за адресою: вул. Наукова, 35а, ТЦ «ВАМ».

Станції переробки відходів вже успішно працюють у столиці, однак проблема поводження з вторсировиною не менш актуальна для регіонів. Саме тому мережа #SilpoRecycling розширяє свою географію. Цього разу нова станція з`явиться у Львові – місті, багато жителів якого впродовж тривалого часу свідомо сортують відходи.

«Жителі Львова не з чуток знають про необхідність сортування відходів. В цьому чудовому місті багато свідомих людей і вже є одна сортувальна станція. Ми у «Сільпо» хотіли б зробити процес сортування ще більш доступним та приємним для львів`ян, тому відкриваємо станцію #SilpoRecycling на вулиці Науковій», – коментує керівниця проекту #SilpoRecycling Галина Дмитрук.

Проект втілено у співпраці з ГО «ЕКОРЕАНІМАЦІЯ». Як і на станціях в Києві, Запоріжжі, Дніпрі та Харкові, всі, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок».

За 1 кг скла можна отримати 150 балів, 1 кг паперу – 250 балів, 1 кг металу – 700 балів, а за 1 кг пластику – 500 балів. Згідно з правилами програми «Власний Рахунок», після закінчення звітного періоду бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн.

Станція прийматиме такі види сировини:

·         пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;

·         папір – картон, папір, журнали, газети, паперове пакування, упаковка Tetra Pak;

·         скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;

·         метал – алюмінієві банки.

Запрошуємо усіх гостей долучитися до ініціативи, сортувати сміття та приносити його на станцію #SilpoRecycling за адресою: вул. Наукова, 35а, ТЦ «ВАМ». Зробимо планету чистішою разом!

Графік роботи станції:

8:30–20:00

У святкові дні станція не працюватиме


 Інформаційна довідка   

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.07.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 241 супермаркет.

 

Архів новин