У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» 20.11.2019

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти.

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва.

«Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на сучасній українській культурі, образах та традиціях, тому дуже пишаємося, що Мавка вже розпочала цей шлях і як бренд підкорила серця багатьох українців, серед яких і наші комерційні партнери. Надзвичайно раді, що «Сільпо» — велика, прогресивна та динамічна компанія — розділяє наші погляди й робить ставку саме на українських героїв, вбачаючи в цьому перевагу для розвитку», — розповідає продюсер проєкту Ірина Костюк.

Всесвіт Мавки вразить кожного. Окрім чарівної Душi Лісу, гостей «Сільпо» зустрічають: її коханий Лукаш, друзі - Жабокиць Квусь, Водяник і Лісовик, русалки Водяниця, Польовиця та Лісовиця й багато інших персонажів.

«Всесвіт Мавки — красивий, безмежний, він має безліч смислів і меседжів до вітчизняної та зарубіжної аудиторії, тому у нього так багато форматів втілення — від мультфільму до брендування простору. Коли, врешті, ми побачили готовий магазин — у нас перехопило подих від масштабу й майстерності втілення задуму. Щасливі, що Мавка має таку офлайн-резиденцію, яку, впевнена, з радістю будуть відвідувати сім’ями не тільки заради покупок, а й задля дозвілля і естетичної насолоди», — зазначає креативний продюсер мультфільму «Мавка. Лісова пісня» Анна Єлісєєва.

Обов'язково знайдіть на одній із стін спеціального героя Мавчиного Всесвіту — Рисеня, яке уособлює тварин, що перебувають на межі зникнення, і привертає увагу до проблеми вирубування українських пралісів.

«Ми одразу закохалися у Всесвіт Мавки, і цей магазин — наш вклад у підтримку та популяризацію українського кіномистецтва. Ми витратили багато часу, щоб гості відчули цю особливу атмосферу. Окрім інтеграції основних героїв, у дизайні «Сільпо» ви знайдете руни й візерунки, дивні рослини та магію», — пояснює директор з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. Наприклад, Водяник оселився в рибному ресторані «Тихі води», Лісовик — у м'ясному закладі «Дика місцина», а нова зона «Вега-бар» підкреслює атмосферу магічної флори.

Для «Сільпо» у Blockbuster Mall розробляли спеціальну концепцію. Це не лише найбільший, але й найсучасніший дизайнерський супермаркет мережі площею 5766,2 кв. м.

У зоні фудкорту, разом з рибним та м'ясним ресторанами, знаходяться піцерія з дров’яною піччю для приготування традиційної неаполітанської піци, класичні італійські пасти, східнокитайські страви від дзяо-бару, суші-зона зі стравами на винос. «Спеціально для цього «Сільпо» ми створили нову зону «Вега-бар», де гості зможуть придбати найсвіжіші смузі та соки, готові до вживання фрукти чи салати», — пояснює Катерина Огуряєва.

У зоні «Лавка традицій», яка представляє продукцію крафтових українських виробників, розширений асортимент і сироварня «Чизарня», де, окрім сиру, виготовлятимуть молочні продукти. У рибній та зоні кулінарії є власні коптильні, а в пекарні — тандир та цех випічки. В зоні алкоголю ми розмістили винну кімнату зі спеціальним температурним режимом для вибраних позицій, а у винному барі можна насолодитися келихом або пляшкою вина з наших полиць. На другому поверсі для гостей проводитимуть лекції, дегустації та майстер-класи «Академії смаку» «Сільпо».

«Сільпо» має не лише оформлення в стилі світу анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Тут також можна стати власником справжніх артефактів, пограти з героями і навіть спробувати деякі прояви Всесвіту Мавки «на смак». Оригінальна зона, розміщена на вході в супермаркет, стане чудовим місцем для фотосесій. Крім того, скориставшись спеціальним додатком із доповненою реальністю MAVKA AR, можна побачити справжнє диво. Варто лише навести камеру телефона на магічну руну, і вона оживе на екрані.


Blockbuster Mall розміщено на найбільш жвавому перехресті Києва: 200 тисяч людей щодня їдуть проспектом Степана Бандери в один бік і 150 тисяч – вулицею Набережно-Рибальською. «В Україні немає інших місць із таким вражаючим трафіком. 350 тисяч людей щодня зможуть відвідувати Blockbuster Mall лише тому, що він розміщений у зручному для них місці, ходити в супермаркет та магазини, їсти й розважатися. Ми усвідомлювали, що переваги локації повинні бути використані максимально, тому в концепцію проєкту закладено характеристики, які піднімають ТРЦ на багато рівнів вище порівняно з конкурентами. І відкриття найбільшого дизайнерського супермаркету мережі «Сільпо» у Києві – один із закономірних кроків на шляху реалізації нашого задуму», — пояснив Віталій Бойко, СEO та засновник NAI Ukraine — компанії, яка створила концепцію ТРЦ.ДОВІДКА

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України з асортиментом близько 76 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів, а також товарами власних торгових марок і власного імпорту. У компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка Традицій™», продукцію яких можна придбати в «Сільпо» і делікатес-маркетах Le Silpo. Станом на 20.11.2019 торговельна мережа нараховує 249 супермаркетів.

П'ять років тому «Сільпо» почав розробляти власний авторський дизайн для окремих супермаркетів, а в 2018 році поширив експеримент на всю мережу. Тепер кожен новий супермаркет «Сільпо» має індивідуальне оформлення, крім того, діє програма оновлення дизайну й концепції вже наявних магазинів. У мережі є супермаркети в таких стилях: Ван Гог, музичний, стародавня друкарня, яхт-клуб або морський порт, азіатська культура, Дикий Захід, є магазин з написами клінгонською мовою (вигаданою мовою серіалу «Зоряний шлях») тощо. Нині «Cільпо» – один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний дизайн кожного магазину. В 2019 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» увійшли в Europe’s Finest Store 2019 – топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

«МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який нині на стадії виробництва. В основі мультфільму — п'єса Лесі Українки «Лісова пісня», а також українські міфи й народні традиції. У складі знімальної групи над інтерпретацією українського фольклору та образів візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки» працюють експерти провідних етнографічних інституцій: кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Музею імені Івана Гончара, Музею історії української моди. Для створення саундтрека до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світу музиканти «ДахаБраха». Фахівці WWF Україна надають творцям фільму експертну підтримку в зображенні природи, зокрема українських пралісів і рідкісних тварин із Червоної книги.


Нині за ліцензійними угодами з правовласниками FILM.UA Grou, окрім дизайнерського «Сільпо» вже створено: спеціальні серії цукерок «Мавка» від ТМ «Лукас»; сухі сніданки від ТМ START! і йогурти від ТМ «Галичина»; колекцію суконь MAVKA BY NAVRO DRESS відомого українського дизайнера Ольги Навроцької; лімітовану серію кулонів «Мавчин оберіг» ювелірного дому OBERIG Jewelry; брендовану серію книг від видавництва «Київський будинок книги»; гобелени ручної роботи в майстерні «Соломія», AR-додаток MAVKA AR від розробників Signal Red.

Проєкт «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування в розмірі 30% загального бюджету. Попередня дата готовності — 2021 рік. Перший тизер мультфільму привернув увагу світової кіноспільноти на багатьох міжнародних фестивалях та кіноринках. Станом на вересень 2019 року його переглянули майже 14 мільйонів глядачів.

СТУДІЯ ANIMAGRAD, заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group. Сьогодні студія — серед провідних анімаційних продакшенів Східної Європи. У портфоліо Animagrad ряд успішних проектів у технологіях 2D- і 3D-анімації. Серед них повнометражний анімаційний фільм «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила», мультсеріали «Ескімоска», «Мама поспішає додому», «Тікі» і «Клуб всезнайок», а також короткометражка «Голодний Дух».

ТРЦ Blockbuster Mall — найбільший об’єкт нерухомості в історії України. Blockbuster Mall — торгово-розважальний центр формату retail resort. Він передбачає, що відвідувачі ТРЦ можуть знайти в ньому все для купівлі й розваг. Blockbuster Mall — друга ланка в мережі мегамолів Києва. Першим був ТРЦ Lavina Mall, відкриття якого відбулося в 2016 році.

Загальна площа об’єкта — 300 000 кв. м.

Орендна — 200 000 кв. м.

Власний паркінг розраховано на 8000 авто.

Tenant-mix ТРЦ: 500 магазинів + 40 ресторанів.

Загальна площа розваг — ​​60 000 кв. м.

У модній галереї Blockbuster Mall відкриються магазини всіх модних груп, представлених в Україні, і найпопулярніших міжнародних брендів. Серед них: De Facto (1 051 кв. м), Intertop (524 кв. м), Under Armour (357 кв. м), Colin’s (811 кв. м), Mango (500 кв. м), Brocard (565 кв. м), «Всі.Свої» (2176 кв. м), Sportmaster (1600 кв. м), «Марафон» (438 кв. м), NIKE (400 кв. м), Lacoste, Calzedonia, Elisabetta Franchi, Tezeniz, Falconeri, O’stin (451 кв. м), Stem (281 кв. м), A|X Armani Exchange, Tommy Hilfiger (197 кв. м), Napapijri, Calvin Klein, Karl Lagerfeld (176 кв. м), Levi’s (177 кв. м), Baldinini, HUGO, Superdry (207 кв. м), Guess (211 кв. м), Jack Wolfskin, Pierre Cardin, Tom Tailor, Esprit (207 кв. м), SportAlm, Lee Cooper, Bugatti, Annette Gertz, All Stars та багато інших.

У 2018 році ТРЦ отримав нагороду European Property Awards у категорії Retail Development for Ukraine. ТРЦ Blockbuster Mall також оцінений міжнародним журі як найкращий об’єкт ритейлу України оцінкою 5 зірок і номінований на премію Retail Development Europe.

NAI Ukraine надає консультаційні послуги з усіх видів нерухомості, лізингові послуги в торговельній та офісній нерухомості, послуги оцінки, пошуку інвестицій, управління комерційною нерухомістю. NAI Ukraine створила концепцію Blockbuster Mall, а також є ексклюзивним брокером ТРЦ. NAI Ukraine — український представник мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до топ-4 світових брендів на ринку нерухомості. NAI Global — один із найбільших світових брокерів, представлений у 375+ офісах із 6000+ працівників.


Архів новин