Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю 24.02.2020

29 лютого та 01 березня 2020 року «Лавка Традицій» організовує у Києві сьомий фестиваль локальної гастрономії «True&Local #7. Масниця».

На два дні супермаркет «Сільпо» в ТРЦ Lavina Mall перетвориться на галасливий європейський ринок, щоб гості змогли ближче познайомитися з крафтовими українськими виробниками та малими українськими господарствами та краще зрозуміти особливості продуктів, які вони створюють власноруч.

«Ми обрали найкрасивіший вікенд року, вихідні, коли закінчиться зима і прийде весна. До того ж, це ще й тиждень соковитої Масниці, коли можна їсти всю улюблену їжу – пухку, масну й солодку. Обіцяємо без традиційних обрядів, а свято з веганськими млинцями, комбучею, фермерським сиром, органічними яйцями і цільнозерновим борошном», — розповідає керівниця проєкту «Лавка Традицій» Марина Булацька.

П'ять причин піти на «True&Local #7. Масниця»:

ТРАДИЦІЙНИЙ МАРКЕТ

На фестиваль приїдуть 50 фермерів і виробників із різних регіонів України, багато з яких представить продукцію зроблену спеціально для фестивалю локальної гастрономії та презентує свої новинки. Та привезуть з собою близько 60-ти сортів фермерського сиру, Шовдар іі ще 99 позицій м'яса на будь-який смак. Запитайте про новий козиний йогурт та веганський майонез із різними дресінгами, або як живуть кури у пересувних птахівниках для нових органічних яєць ЯЙО.

МЛИНЦІ І КРЕМ-БРЮЛЕ

Наші друзі з пекарні готуватимуть млинці з різного борошна і з різними фермерськими начинками. “Власна кондитерська” “Сільпо” зробить особливе крем-брюле з яєць «Лавки Традицій». А виробник авторського морозива Массімо Джеларті влаштує магічне шоу: буде змішувати компоненти морозива і одразу заморожувати їх рідким азотом за температури –196°С на очах гостей фестивалю.

МЕНЮ ВІД МАРКО ЧЕРВЕТТІ

Бренд-шеф мережі «Сільпо» Марко Черветті ще раз усім продемонструє, як легко і смачно можна готувати вишукані страви з простих українських локальних продуктів. Рекомендуємо спробувати китайський десерт «смажене молоко», який подається із грушевим варенням.

ШЕФСЬКО-АРТИЗАНСЬКА СЦЕНА

Протягом обох днів фестивалю діятиме сцена з майстер-класами від знаних шефів та гастроентузіастів. Будемо пекти веганські млинці з Йовою Ягер, готувати салати з Анною Завертайло (власниця кафе-кондитерської Honey), готувати піцу Олексієм Семенютенко (головним піцайоло Positano).

ДИТЯЧА ЗОНА ВІД «КАРТАТА ПОТАТА»

Протягом двох днів дитяча зона фестивалю разом з кулінарною школою «Картата Потата» Даши Малахової перетвориться на «Фабрику млинців», де будуть представлені найголовніші інгредієнти для їх приготування. Буде дві навчальні станції: борошна і цукру, яєць і молока. Діти дізнаються про 10 видів борошна, навчаться доїти корову і разом з шефом приготують ароматні і смачні млинці з різними начинками.


Вхід вільний

Дата: 29 лютого і 1 березня

Місце: «Сільпо» (ТРЦ Lavina Mall), вул. Берковецька, 6д

Деталі фестивалю «True&Local #7. Масниця» шукайте на сторінці у facebook:


Архів новин