APOLLO NEXT відкрив перший спортивний простір у Львові 15.11.2023

15 листопада у ТРЦ «Victoria Gardens» (Львів, вулиця Кульпарківська, 226А) почав роботу сучасний спортивний простір APOLLO NEXT. Це перша зірка у галактиці спорт просторів Apollo Next, яка відкрита у Львові. Клуб має площу 1300 кв. м.

Усього у мережі APOLLO NEXT вже шість спортивних клубів. Мережа продовжує покращувати фізичний добробут українців та розширюватися навіть під час повномасштабного вторгнення в Україну.

У спортклубі Apollo Next 024 є все для комфортних та ефективних тренувань:

· 32 професійних тренери, які завжди готові надати допомогу та підтримку.

· групові заняття

· силові та функціональні тренажери

Концепція APOLLO NEXT підходить як тим, хто знає все про фітнес, так і тим, хто тільки починає та мріє не кинути. Однією з особливостей APOLLO NEXT є спеціальні секції для груп з 4-6 людей: разом з інструктором-лідером вони тренуються як команда для досягнення зрозумілої та завжди крутої мети.

Поза секціями є групові тренування, які проводяться у партнерстві з Les Mills, культовим провайдером фітнес програм з Нової Зеландії, який став частиною adidas у 2023-му році. У розкладі понад 100 занять на тиждень. Тренування проводяться у онлайн та офлайн форматах, щоб ніяка відпустка чи відрядження не завадили фанатіти від фітнесу.

Протягом перших 4 тижнів діє акційна підписка за 399 грн. Оформити можна на сайті https://apollo.online. Для наших героїв – ветеранів Збройних Сил, поранених під час військової служби - спеціальні умови тренувань. Також є спеціальні умови для дітей та підлітків.


Fozzy Group запустила мережу спортклубів APOLLO NEXT у вересні 2021 року. Кожен спорт простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням. Доступ до всіх сервісів і покупок здійснюється простим скануванням браслету гостя.

До галактики Apollo Next входять такі спортивні простори:

  • APOLLO NEXT 019 у ТРЦ Dream, просп. Оболонський, 1-Б.

  • APOLLO NEXT 020 у ТРЦ ХарьОК, вул. Декабристів, 9-Е

  • APOLLO NEXT 021 у ТРК Арена Сіті, вул. Басейна, 2-А

  • APOLLO NEXT 022 у ТРЦ Аладдін, вул. Михайла Гришка, 3-А.

  • APOLLO NEXT 023 у ТРЦ Cosmo Multimall, вул. Вадима Гетьмана, 6.

  • APOLLO NEXT 024 у ТРЦ «Victoria Gardens», (Львів, вулиця Кульпарківська, 226А)

Архів новин