Атмосфера містичного лісу у новому «Сільпо» у Білогородці 13.10.2023
13 жовтня 2023 року в Білогородці Київської області на вул. Будівельній, 19 відкрито найзеленіший з усіх «Сільпо».

Його стиль присвячено трендовій течії «Гоблінкор» - естетиці, яка пропагує близькість з природою. Тут мох поріс на стовбурах дерев, різнокольорові гриби здіймаються над рядами з улюбленими смаколиками, а равлики натякають: сповільніться, насолодіться моментом, пахощами випічки і красою лісової флори та фауни.

Щоб розгледіти містичних лісових істот, інтер’єр торгового залу загальною площею 1500 м2 оформлено в природному стилі ― деревина, зелені відтінки та рослини. На шпалерах ілюстрована історія про гобліна «хранителя лісу», а колони оформлені у вигляді дерев та декоровані мохом.

Вивіски відділів виготовлені з дощечок – яскраве нагадування про розумне споживання, яке пропагують прихильники культури «Гоблінкор». У цих відділах можна відшукати головних персонажів лісової гастроісторії «Сільпо»: випічку від «Крафтяра», м’ясо до шашлику, піцу, рибу, страви з кулінарії та найцікавіші фрукти з усього світу, відшукані чарівниками Власного імпорту.

Долучитися до прогулянки лісом – можна з щодня з 8:00 до 23:00. Розрахуватися за смаколики можна на 9 касах та 5 самокас. Гості також зможуть замовити продукти на shop.silpo.ua (http://shop.silpo.ua/) з доставкою додому та самостійно забрати їх у точці видачі інтернет-замовлень.

«Сільпо» – це одна з найбільших мереж продовольчих супермаркетів в Україні. Нині 312 магазинів працюють по всій території країни. У мережі представлена продукція «Власного імпорту» з більш ніж 80 країн світу, якісно відібрані товари українських крафтярів «Лавка традицій», власні торгові марки, а також товари власного виробництва – від запашної випічки «Крафтяр» до солодощів «Власної кондитерської». У «Сільпо» також приділяють велику увагу враженням гостя, тому кожен новий магазин оформлений в індивідуальному дизайні.

Архів новин