LOKO несеться до Тернополя 07.09.2023
LOKO, доставка продуктів та страв з ресторанів продовжує розширювати географію роботи. Тернопіль став четвертим містом, де можна замовити відбірні продукти та улюблені страви з доставкою за хвилини за приємною ціною. До цього LOKO почало працювати у Києві, Чернігові та окремих районах Одеси.

Користуватися LOKO просто та зручно: сервіс інтегрований в застосунок “Сільпо”. Щоб зробити замовлення, потрібно перейти до розділу Доставка LOKO на головному екрані.
За допомогою LOKO можна замовити або їжу з улюблених ресторанів поруч, або відбірний асортимент продуктів. Або і те та інше в одному замовленні, не доплачуючи за другу доставку.
Доставляють замовлення кур'єри протягом 25 хвилин. Оплачувати доставку можна онлайн у мобільному застосунку. Для замовлень від 200 грн ще й безкоштовна доставка. На перші три замовлення діє знижка 100 гривень. А для всіх гостей “Сільпо”, що мають карту "Власного Рахунку" діє бонусна пропозиція, за якою ви отримаєте х4 балів за кожне замовлення у LOKO.

Довідка

LOKO - це швидка доставка товарів, продуктів та готових страв, що прийшла на зміну експрес-доставці від “Сільпо”. Швидкість доставки забезпечується невеликою зоною покриття - до складу кожної такої зони входить один даркстор та ресторани, які знаходяться поруч. Кур’єри доставки закріплені за певною зоною, тому не витрачають зайвий час на блукання містом. LOKO інтегровано в застосунок “Сільпо”.
LOKO сьогодні охоплює 80% Києва, має 11 дарксторів у столиці та понад 300 ресторанів-партнерів. У асортименті понад 2500 товарів. Середній час доставки – 23 хвилини.

Архів новин