Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України 21.02.2023

Спеціальна партія знаменитої «АРТЕМСОЛІі» з шахт Соледару з 21 лютого надійшла у продаж до мережі супермаркетів «Сільпо».

До річниці повномасштабної війни ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 випустили лімітовану партію «АРТЕМСОЛІ» – «Міць. Українська кам’яна», щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.

Аби підкреслити всю унікальність цієї події, «Сільпо» вирішило змінити одну із своїх вивісок на «Сіль» у супермаркеті в Києві на вул. Олеся Гончара, 96.

Придбати сіль можна у всіх супермаркетах «Сільпо» на окремих стійках за 500 гривень. Увесь прибуток направляємо на створення флотилії дронів-камікадзе FPV (First Person View) для нового ударного угруповання Головного управління розвідки Міноборони України.

Влітку 2022 року сіль «АРТЕМСІЛЬ», яку знають мільйони українців, зникла з полиць магазинів. Через російські обстріли державне підприємство «АРТЕМСІЛЬ» перестало її видобувати. Але невеликий об’єм видобутої солі вцілів. ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 розфасували її в символічні пачки по 200 грамів. Щоб більше людей могли залишити її собі чи подарувати комусь на згадку про цю визначальну мить у нашій історії.

Дизайн упаковки для спеціальної партії легендарної «АРТЕМСОЛІ» створив відомий український ілюстратор Артем Гусєв. Його варіант обкладинки, в якому слово «Сіль» було замінено на слово «Міць» став вірусним.

«Влітку ми знайшли 300 тонн легендарної солі та повернули на свої полиці. Але її швидко розкупили. Тож для нас честь представляти “АРТЕМСІЛЬ”, українську “Міць”, у спеціальній упаковці та з великою метою. Знайти пачку можна в усіх супермаркетах мережі. А один із них у Києві з цієї нагоди навіть перетворився із ”Сільпо” на ”Сіль”», — розповідає директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Віримо у перемогу України і робимо все для цього можливе спільно з нашими Гостями.

Архів новин