«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР 27.03.2023

До річниці протистояння повномасштабному вторгненню платформа UNITED24 та ДП «АРТЕМСІЛЬ» презентували спеціальну партію солі «Міць. Українська кам’яна». Наразі проєкт завершений з перевиконанням плану — зібрано понад 58 500 000 гривень. Усі кошти перекажуть на закупівлю 2200 безпілотників FPV для української розвідки.

Наприкінці лютого легендарна «АРТЕМСІЛЬ» повернулась у продаж під назвою «Міць. Українська кам’яна» у спеціальному опакованні, ілюстрацію для якого створив дизайнер Артем Гусєв. Лімітована партія налічувала 100 000 пачок і була доступною у мережі «Сільпо» та онлайн на ROZETKA.

«Місяць тому ми стартували з проєктом лімітованої партії “АРТЕМСОЛІ” з шахт українського Соледара. Сьогодні ми раді повідомити, що збір завершено. Дякуємо за партнерство ДП «АРТЕМСІЛЬ» та всім, хто підтримував проєкт! Українському та міжнародному бізнесу, журналістам, блогерам — усім, хто розповідав про нашу «Міць». Окрема подяка Rozetka та Silpo, які вирішили взяти на себе частину витрат із собівартості, та нашим щедрим донорам, які закрили другу частину. Тож усі 500 гривень з кожної пачки направляються на придбання дронів-камікадзе, щоб усі українські міста були звільнені якомога швидше. Ще понад 8 мільйонів гривень вдалося зібрати завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова», — розповідає Ярослава Гресь, координаторка UNITED24.

Проєкт підтримали не тільки десятки тисяч людей, але й український бізнес. Внески зробили: «ІнтерХім», VARUS, Аптека низьких цін, INTERTOP, «Делві», Hop Hey, Kitrum та інші.

«Дрони FPV продемонстрували свою ефективність на полі бою. Отже, що більше їх в українського війська, то складніше нашому ворогові. Від української розвідки ми дякуємо всім, хто долучився до збору й тим самим зміцнив наші позиції, оскільки з безпілотниками-камікадзе наші військові зможуть знищувати окупанта, його техніку та особовий склад без прямої загрози для свого життя», — говорить командир спецпідрозділу «Крила» ГУР МО, позивний «Волонтер». 

Архів новин