«Сільпо» перетворило супермаркети у Дніпрі та Одесі на валентинки 13.02.2024

Мережа «Сільпо» до Дня закоханих перетворила вітрини та фасади двох супермаркетів на валентинки. Поглянути й сфотографуватися на тлі захопливих артвітрин з історіями кохання можна у Дніпрі за адресою вул. Андрія Фабра, 7 та у Одесі на вулиці Єврейській 50/1.

Кожен елемент артвітрин розповідає свою неймовірну історію прекрасних почуттів. Іноді неосяжних, різної форми й проявів. Це той випадок, коли варто прийти й побачити все на власні очі.

У Дніпрі коза поїдаючи цукерки друкує своїми копитами любовні листи, як шану естетиці минулого, та шерить емодзі, використовуючи сучасні можливості для прояву почуттів. Ангел — мати-мисливця, наповнила кошики солодкою здобиччю, щоб ділитися нею, як і своєю любовʼю, зі своїми дітьми. Вона — втілення сили та краси жінки.

В Одесі пряникові чоловічки приміряли на себе роль чарівних купідонів. Козлик надсилає поцілуйчики усім перехожим, а справжній вир почуттів, який немає чіткої форми чи картинки, знайшов втілення в ікебані. На столі поета коїться справжній творчий безлад, де з кожним листом, присвяченим коханню, поет намагається дійти до ідеалу, але потрапляє у замкнуте коло творчості. Добре, що у нього є шоколад та тортики для натхнення.

Артвітрини створені разом із артгрупою KOSA Art Group та «Майстернею чудес». Дякуємо їм за нагадування, що любов усюди.

Архів новин