«Сільпо» спільно з Мінцифри створив освітні серіали про роботу касирів та пекарів для Дія.Освіта 18.05.2023

Команда мережі супермаркетів «Сільпо» долучилася до запуску платформи Дія.Освіта — головної навчальної платформи України.

Це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, яка має на меті допомогти всім охочим поглибити свої знання, набути нові вміння, опанувати нову професію та просто з цікавості зазирнути за лаштунки роботи працівників різних фахів.

З ініціативи Міністерства цифрової трансформації для платформи Дія.Освіта ми спільно створили серіали «Касир» та «Пекар». В них наші Перевершники Віталій та Світлана діляться секретами гостинності «Сільпо», роботи на касі та в пекарні, а також інсайтами з техніки безпеки. Пропонуємо проникнутися цими професіями та віртуально приміряти роль касира або пекаря в симуляторі.

Щоб дізнатися більше про ці професії у «Сільпо», відвідайте платформу Дія.Освіта та ознайомтеся з обов’язками наших касирів і пекарів. Всі освітні матеріали є безоплатними та адаптованими для будь-якої вікової категорії.

Дія.Освіта — це наступний етап еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта, який стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках. Навчальна платформа просуває принцип lifelong learning — навчання протягом усього життя. Пріоритет — зробити навчальні інструменти зручними й такими, що відповідають актуальним потребам ринку.

Будуйте маршрут знань з Дія.Освіта до пекарень та касових острівків у «Сільпо»!

Архів новин