Відомі географічні міфи у новому «Сільпо» в Крюківщині 15.04.2023

На Київщині, у селі Крюківщина на вулиці Івана Богуна 2-А 14 квітня відкрито новий «Сільпо». Це перше відкриття «Сільпо» у 2023 році.

Дизайн магазину присвячений відомим географічним міфам та помилковим відкриттям. Наприклад, як Христофор Колумб з експедицією досяг берегів Північної Америки, помилково вважаючи, що прибув до Індії. Чи давній міф про те, що Земля тримається на трьох китах, чи на слонах та черепасі.

1565 м2 торгового залу нового «Сільпо» — це мандрівка до вигаданих островів та материків. Всередині багато ілюстрацій з географічними картами, історіями великих мореплавців та їх подорожами. Вивіски відділів нагадують про багатошаровість нашої планети, як в історичному, так і у фізичному плані. Касові лайтбокси оформлені у вигляді компасів, які є головним атрибутом мандрівників. Фішка магазину — арт-об'єкт в зоні овочів у формі голови, всередині якого розташовані материки та логотип «Сільпо». Це ілюстрація відомої теорії «порожнистої землі» зі своїм сонцем, материками та екосистемою.

Новий «Сільпо» тримається на трьох слонах: запашній випічці, піці власного виробництва та смачних стравах з кулінарії. Та на трьох китах: свіжих фруктах і овочах, солоденьких виробах від «Власної кондитерської» та добірних продуктах з маленьких сімейних ферм, що зібрані проєктом «Лавка Традицій».

Серед особливостей магазину — корнер з розливним пивом від нашої власної крафтової броварні Beermaster Brewery. Десяток сортів на вибір – пільзнер, пшеничний ель, стаут та інші.

У цьому острові смакоти також є те, чого іноді так не вистачає у мандрівках за продуктами: WI-FI, коворкінг, зарядна станція, ще й власний паркінг. Для комфорту Гостей у «Сільпо» з 8:00 до 22:00 працюють 9 класичних кас і 6 самокас.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на квітень 2023-го нараховує понад 305 супермаркетів, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Архів новин