ТД «НІЖИН»

Ніжинський консервний завод засновано 1927 року. Це найвідоміший виробник консервованої плодоовочевої продукції з часів колишнього СРСР. Частиною Fozzy Group Ніжинський консервний завод став у 2000 році.

На сьогодні підприємство оснащене сучасним обладнанням з Угорщини, Німеччини, Італії, Болгарії та України, має власну сучасну лабораторію мікробіологічного та фізико-хімічного контролю, сертифіковану за стандартом ДСТУ ISO 22000:2007 систему управління безпекою продукції.

Ніжинський консервний завод є виробником високоякісної плодоовочевої консервації під торговою маркою «Ніжин»; солінь, салатів та варених на пару овочів під торговою маркою «Грінвіль». Асортимент загалом налічує більше 100 найменувань. Уся продукція заводу виробляється лише зі свіжих українських овочів, які  вирощуються на власних полях у Чернігівській та Херсонській областях. Також завод має філію у с. Музиківка (Херсонська обл.).

Ексклюзивним представником Ніжинського консервного заводу є Торговий дім «Ніжин», розташований у Києві.

ТМ «Ніжин» за свою сучасну історію здобула численні нагороди, серед яких золото на міжнародних конференціях у Парижі, Мадриді, Франкфурті, Гран-прі Міжнародного конкурсу «Кращий продукт» ProdExpo-2003, золота медаль Міжнародного професійного дегустаційного конкурсу «Продукт року» World Food Moscow-2011, золота медаль професійного дегустаційного конкурсу «Продукт року» у рамках Міжнародної виставки ProdExpo-2012 та нагорода «АГРАРНА ЕЛІТА УКРАЇНИ 2014», отримана в Києві 2014 року на церемонії нагородження 100 кращих аграрних компаній України.

Традиційно високу якість плодоовочевої консервації ТМ «Ніжин» гідно оцінив як український, так і закордонний споживач. Продукція ТМ «Ніжин» експортується в США, Німеччину, Ізраїль, Канаду, Азербайджан, Білорусь, Латвію, Литву, Естонію, Молдову, Чехію та інші країни.

Стародавня рецептура,  секрети консервування та соління, дозволяють створити смаки, які не повторюють інші торгові марки.

Спробуєш – зрозумієш!