ТД «НІЖИН»

Ніжинський консервний завод (ТМ «Ніжин») засновано 1927 року. Це найвідоміший виробник консервованої плодоовочевої продукції з часів колишнього СРСР. Частиною Fozzy Group Ніжинський консервний завод став у 2000 році, а в 2014 вперше відзначений як одне з найкращих аграрних підприємств України на щорічній церемонії нагородження «АГРАРНА ЕЛІТА УКРАЇНИ 2014», що проводиться журналом «The Ukrainian Farmer».

Сьогодні компанія складається з таких підрозділів: філіал консервного заводу у м. Ніжин Чернігівської обл., філіал консервного заводу у с. Музиківка Херсонської обл., торговий дім «Ніжин» — ексклюзивний торговий представник Ніжинського консервного заводу в Києві, а також 2 агроцеху у Чернігівській та Херсонській областях.

Асортимент продукції Ніжинського консервного заводу нараховує понад 120 позицій, це високоякісна продукція, яка отримала високу оцінку на світових дегустаційних конкурсах.

ТМ «Ніжин» здобула численні нагороди, серед яких золото на міжнародних конференціях у Парижі, Мадриді, Франкфурті, Гран-прі Міжнародного конкурсу «Кращий продукт 2003» ProdExpo 2003, золота медаль Міжнародного професійного дегустаційного конкурсу «Продукт року 2011» World Food Moscow 2011, золота медаль професійного дегустаційного конкурсу «Продукт року 2012» у рамках Міжнародної виставки ProdExpo 2012. Одна з останніх нагород отримана в Києві в квітні 2014 року на церемонії нагородження 100 кращих аграрних компаній України - «АГРАРНА ЕЛІТА УКРАЇНИ 2014», яка проводилася журналом «The Ukrainian Farmer».

Уся продукція ТМ «Ніжин» виробляється лише зі свіжих українських овочів, вирощених у літній період. Здійснюється суворий контроль усього процесу виробництва, якості сировини та готового продукту.

Підприємство оснащено новим обладнанням з Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Іспанії, новітніми лініями з переробки сільськогосподарської продукції. Стародавня рецептура й секрети консервування дозволяють створити смак, який не повторює жодна марка.

Традиційно висока якість плодоовочевої консервації ТМ «Ніжин» гідно оцінив як український, так і закордонний споживач. Продукція ТМ «Ніжин» експортується в Азербайджан, Білорусь, Ізраїль, Казахстан, Канаду, Латвію, Литву, Молдову, США, Чехію та Естонію.