ВЛАСНІ ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ FOZZY GROUP

Власна торгова марка (ВТМ), або private label (англ.) – це марка товару, ексклюзивно представлена в торговій мережі. ВТМ є ініціативою мережі роздрібної торгівлі, яка бере на себе розробку і контроль над виробництвом і якістю продукту. Товари ВТМ можуть випускатися під маркою мережі або мати власну назву.

Сьогодні в торгових мережах Fozzy Group представлена продукція під такими власними торговими марками:

«Премія»® – заслуговують тільки добірні!

Продукція ВТМ «Премія»® – це наш погляд на те, якими смачними повинні бути продукти. Це товари високої якості від надійних вітчизняних і закордонних виробників, які виготовляються і поставляються на наше пряме замовлення – без посередників і зайвих витрат, але з обов'язковим контролем якості з нашого боку. Ми ретельно відбираємо тільки те, що подобається нам самим і в чому ми впевнені. Тому, тримаючи в руках продукцію зі знаком «Премія»®, ви можете бути певні, що вона його заслуговує.

Докладніше «Премія Рікі Тікі»® розроблена в 2013 році
як дитяча торгова марка, яка представлена яскравими товарами з веселим героєм-мангустом для дітей від 3 до 12 років і їхніх батьків. Вибираючи ВТМ «Премія Рікі Тікі»®, ви можете бути впевнені, що отримуєте якісні продукти. Адже для виробництва товарів дитячого бренда ми вибрали найкращих українських та зарубіжних виробників.

Докладніше

Premiya Select® – преміальна власна торгова марка Fozzy Group, в лінійці якої випускається продукція ексклюзивної якості. Запущена в 2009 році для всіх торгових мереж Групи.
Select (англ.) означає «добірний». Продукція Premiya Select® відбирається для виробництва і розповсюдження за ознаками: безкомпромісно висока, відбірна якість, а також унікальні для торгових мереж України характеристики в різних товарних категоріях.

Докладніше

«Повна Чаша»® – ВИГОДА ВАША!

Власна торгова марка Fozzy Group, яка з 2008 року представлена в усіх торгових мережах групи компаній.
ВТМ «Повна Чаша»® – це продукція низького цінового сегмента, досить популярного серед покупців торгових мереж.

Докладніше

EXTRA!® – власна торгова марка групи компаній, яка з'явилася в 2011 році виключно в мережі гіпермаркетів Fozzy Cash & Carry.
Продукція EXTRA!® розрахована насамперед на оптових покупців, а також на кінцевого роздрібного споживача.

Докладніше